تاریخ و ساعت

Saturday : 15/06/2024

مناسبت ها

حدیث روز

تبریک تولد

درج مطلب

چهارمین جلسه انجمن اولیاء و مربیان و هيئت امناء عصر امروز در سالن اجتماعات مدرسه برگزار شد.

درج مطلب

ضمن تشکر از حضور والدین محترم و معزز این جلسه که دو ساعت به طول انجامید دبیران محترم پایه نهم به تفکیک به بیان روش تدریس خود پرداختند و به سوالات والدین پاسخ دادند.

درج مطلب

ضمن تشکر از حضور والدین محترم
این جلسه که دو ساعت به طول انجامید دبیران محترم پایه هشتم به تفکیک به بیان روش تدریس خود پرداختند و به سوالات والدین پاسخ دادند.

درج مطلب

ضمن تشکر از حضور والدین محترم و معزز این جلسه که دو ساعت به طول انجامید دبیران محترم پایه هفتم به تفکیک به بیان روش تدریس خود پرداختند و به سوالات والدین پاسخ دادند. ۱۴۰۲/۰۸/۰۷

درج مطلب

شرح وظایف انجمن اولیا و مربیان
تأمین مشاركت فكری، فرهنگی، عاطفی و آموزشی اولیاء برنامه ریزی و تشكیل جلسات عمومی اولیای دانش آموزان برنامه ریزی و تصمیم گیری جهت تشكیل جلسات آموزش خانواده همكاری و مشاركت با شورای معلمان در برگزاری كلاس های فوق برنامه همكاری و مشاركت با مدیر مدرسه در اجرای برگزاری اردوهای دانش آموزان و بازدید از مراكز علمی، آموزشی و فرهنگی همكاری و مشاركت درباره ی چگونگی قدردانی از كاركنان، اولیا و دانش آموزان و اعضای شوراهای مدرسه با رعایت ضوابط و مقررات مربوط. جلب همكاری اولیای دانش آموزان جهت مشاركت و كمك به ارتقای كیفیت فعالیت های مربوط و ارائه ی پیشنهادهای لازم به مدیر مدرسه تلاش و همكاری برای جلب مشاركت اولیای دانش آموزان، افراد خیر و موسسات خیریه در تأمین امكانات مورد نیاز و بهبود اداره ی امور مدرسه . نظارت بر چگونگی اخذ كمك های مردمی با رعایت قوانین و مقررات مربوط. تشكیل شورای مالی مدرسه با عضویت مدیر مدرسه، رئیس انجمن و نماینده ی شورای معلمان نظارت بر نحوه ی هزینه ی وجوه حاصل از كمك های مردمی، خدمات فوق برنامه، سرانه دانش آموزان و كمك های شوراهای آموزش و پرورش از طریق شورای مالی، و مطابقت موارد هزینه با برنامه های مصوب شورای مدرسه بررسی و اتخاذ تصمیم نسبت به سرویس رفت و آمد دانش آموزان انتخاب نماینده برای شركت در شورای مدرسه انجام اموری كه بر اساس بخش نامه های انجمن مركزی اولیا و مربیان به عهده ی انجمن مدرسه محول می گردد.

درج مطلب

پیام مدیر دبیرستان خطاب به والدین دبیرستان هوشمند شهید مسعودیان
به منظور مشاركت اولیای دانش آموزان برای كمك به ارتقای فعالیت های آموزش و پرورش و گسترش ارتباط دو كانون مقدس خانه و مدرسه برگزاری انتخابات و تشكیل انجمن اولیا و مربیان واحدهای آموزش یكی از مهمترین وظایف مدیران محترم مدارس می باشد از آن جا كه خانه و مدرسه دو ركن اصلی و موثر در تربیت فرزندان و آینده سازان جامعه هستند ارتباط هماهنگ و همسوی در طول سال تحصیلی بین این دونهاد از نظر كمی و كیفی می تواند بستر مناسبی برای دستیابی به اهداف در امر تعلیم و تربیت فراهم نمایداز آن جا كه انتخاب افراد علاقه مند و آگاه به مسائل اجرائی و تربیتی زمینه لازم برای كارآیی و پویایی واحدهای آموزشی را فراهم می آورد ضروری است اولیای محترم دانش آموزان با تمام توان برای تحقق این مهم همكاری نمایند.
محمد جواد حاج‌ملاعلی مدیر دبیرستان هوشمند شهید مسعودیان

درج مطلب

جلسه انجمن اولیاء و مربیان برگزار شد.
خدای سبحان را شاکریم استقبال خوبی انجام شد و توانستیم انتخابات را برگزار کنیم و به دوره دوم کشیده نشود. جا دارد از والدین عزیزی که دعوت مدرسه را قبول کردند و قدم رنجه فرمودند کمال تشکر و امتنان را داشته باشیم. تا ساعاتی دیگر گزارش انجمن با تصویر تقدیم حضور تمامی والدین می گردد.
شورای دبیرستان هوشمند شهید مسعودیان ۱۴۰۲/۰۷/۱۳

درج مطلب

جلسه عمومی انجمن اولیاء و مربیان دبیرستان هوشمند شهید سيد حسین مسعودیان صبح امروز در سالن اجتماعات مسجد النبی برگزار شد.
با حضور حداکثری والدین ابتدا آقای بیک وردی دبیر ادبیات پس از پخش سرود جمهوری اسلامی ایران به تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید پرداختند. به دنبال آن آقای حاج ملاعلی مدیر دبیرستان به حضار و والدین گرامی خیر مقدم گفتند. سپس آقای سنبلی رئیس انجمن اولیا و مربیان سال قبل گزارشی از اقدامات صورت گرفته در سال تحصیلی گذشته را ارائه دادند. کلیپی از اهداف و وظایف انجمن برای حضار پخش شد. آقای توکل رئیس انجمن اولیاء و مربیان آموزش و پرورش منطقه یک تهران سخنران جلسه بودند ایشان نیز در سخنان خود اهداف و وظایف انجمن را برای حضار تشریح کردند. آقای کیانی مشاور تحصیلی مدرسه نیز پیرامون فعالیت ها و برنامه های مشاوره و آموزش مهارت های زندگی سخنان مبسوطی ایراد کرد. سپس آقای زینالی دبیر ریاضیات و مشاور فناوری مدرسه پیرامون هوشمند سازی و نیز سامانه ارتباطی والدین با مدرسه توضیحاتی دادند و از این سامانه رونمایی شد. از دیگر برنامه های امروز تقدیر و تشکر و اهداء هدایا به اعضای انجمن اولیاء و مربیان و هیئت امناء سال قبل بود که تقدیم شد. در پایان؛انتخابات انجمن در محیطی آرام صورت گرفت و اسامی به ترتيب آراء به شرح زیر مشخص شدند: اعضای اصلی: ۱) دکتر علی سنبلی ۲) دکتر هادی حسینی ۳) خانم پریسا رحیمی ۴) خانم نسیم عاطف ۵) مهندس آقای سعید زربخش اعضای علی البدل: ۱) مهندس آقای مهدی موسوی ۲) آقای علی عظیمی ۳) سرکارخانم زهرا علیزاده اعضای هیئت امناء به تشخیص مدیر مدرسه ۱) جناب آقای کاوه زینالی ۲) سرکارخانم سارا سلیمانی
۱۴۰۲/۰۷/۱۳